Dodano: Sty 17, 2017
Mensa Home

Mensa Home

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu – to właśnie tu przygotowane oraz konsumowane są posiłki oraz spędzany jest wspólny czas. Nic więc dziwnego że wiele osób stara się, aby wystrój kuchni był przyjemny i sprawiał, że czas w niej spędzany był w miłej atmosferze. Przy wyposażaniu tego pomieszczenia warto zadbać nawet o najmniejsze detale, ponieważ mają one duży wpływ na ogólny wystrój.

Przedmioty takie jak zastawa, filiżanki czy garnki mają duże znaczenie, ponieważ mamy z nimi styczność praktycznie na okrągło. Mensa Home to specjalny sklep internetowy, który oferuje wszelkiego rodzaju dodatki do kuchni. Wszystkie produkty pochodzą on najlepszych producentów i wyróżniają się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym wyglądem.

Dostępna w ofercie porcelana jest wyznacznikiem stylu oraz klasy. Firmy takie jak Wedgwood czy Royal Albert są rozpoznawalne na całym świecie, a Mensa Home jest jednym z niewielu dystrybutorów ich towarów w Polsce. Warto wspomnieć o konkurencyjnych cenach oraz promocjach czekających na klientów – przy zakupie na kwotę ponad 250 złotych przesyłka kurierska jest darmowa. Każda paczka jest odpowiednio zabezpieczana w trakcie podróży, dzięki czemu szanse na uszkodzenie zakupionych towarów są zmniejszane do minimum.

Adres: ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

Telefon kontaktowy: 570 600 340

Poczta: sklep@mensahome.eu

Strona internetowa: http://mensahome.eu

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
18 ⁄ 6 =