Dodano: Lut 8, 2017
KCM Clinic S.A.

KCM Clinic S.A.

KCM Clinic to jedna z najlepszych klinik w Polsce, mieszcząca się w samym sercu Jeleniej Góry. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, oraz czołowych specjalistów zapewnia najwyższy standard świadczonych usług oraz skuteczne i profesjonalne leczenie. KCM Clinic działa według ustalonej misji, która zakłada kompleksową pomoc osobom potrzebującym przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii medycznej. Neurochirurgia to jeden z bardzie rozwiniętych oddziałów tej placówki, który specjalizuje się w leczeniu schorzeń kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, piersiowym i szyjnym.

Pacjent może zdecydować się na tradycyjne metody leczenia, jak i te nowoczesne, które umożliwiają m.in. endoskopowe usunięcie przepukliny dysku, dzięki czemu ominięty zostaje kanał kręgowy dostępu tylno-bocznego. Klinika korzysta również z technologii mikrochirurgicznej laparoskopii 3D, dzięki której lekarze kliniki są wstanie przeprowadzić najbardziej precyzyjne i dokładne zabiegi, co znacząco eliminuje wszelkie niebezpieczeństwa i komplikacje.

KCM Clinic regularnie inwestuje w szkolenia swoich pracowników i sama od jakiegoś czasu posiada uprawnienia edukacyjne. Przy współpracy z amerykańską placówką Sanford Health, klinika dba o zachowanie najwyższych standardów leczenia, co zostało potwierdzone za pomocą uzyskanego certyfikatu jakości ISO 9001:2009.

Adres: ul. Bankowa 5-7, 58-500 Jelenia Góra

Telefon kontaktowy: 75-611-2222

Poczta: rejestracja@kcmclinic.pl

Strona internetowa: http://kcmclinic.pl

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
2 × 19 =