Dodano: Maj 14, 2018
Torsystem

Torsystem

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wysokiej jakości trwałych konstrukcji bram przemysłowych firma Torsystem oferuje nowoczesne bramy segmentowe, hangarowe, rolowane i wiele więcej dla najbardziej wymagających klientów.

Chcesz aby Twoja chłodnia była odpowiednio zabezpieczona w lato a lokal gospodarczy spełniał wszystkie normy przeciwpożarowe? Zapoznaj się z ofertą Torsystem, bazującej na zastosowaniu nadzwyczajnych materiałów, w trosce o ich jakość. Bramy zdobione są zgodnie z indywidualnym projektem uzgodnionym z klientem.

W kombinacji z systemem elewacyjnym z włókna szklanego, możliwe jest utworzenie dowolnego motywu bądź wzoru. Funkcjonalność systemu zapewnia minimalne zapotrzebowanie miejsca oraz możliwość dopasowania do wszelkich warunków miejscowych. Brama idealnie nadaje się do modernizacji istniejących obiektów a specjalna konstrukcja nadaje bramie stabilności przy jednoczesnym niewielkim poziomie obciążenia. Na zminimalizowanie kosztów konserwacji składa się także z ograniczeniu liczby zawiasów, lin i sprężyn na korzyść nowoczesnej technologii.

Adres: ul. Kolejowa 44, 57-240 Kamieniec Ząbkowicki

Telefon kontaktowy: 074 816 37 00

Poczta: biuro@torsystem.com.pl

Strona internetowahttp://www.torsystem.com.pl

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
26 − 20 =