Dodano: Maj 30, 2017
Properco

Properco

Properco to kielecka agencja nieruchomości. Ich specjalizacja to mieszkania rynku wtórnego ,mieszkania deweloperskie, domy, lokale usługowe, hale, działki oraz inne obiekty.

Dynamiczny rozwój oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają firmie Properco na świadczenie całej gamy usług związanych ze sprzedażą nieruchomości. W ich ofercie znajduje się: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, organizowanie finansowania inwestycji (kredyty hipoteczne), administrowanie nieruchomościami, analiza rynku nieruchomości, doradztwo dla inwestorów w branży nieruchomości, wycena nieruchomości.

Ponadto pracujący dla przedsiębiorstwa pracownicy mają elastyczne godziny pracy, które dostosowują do swoich klientów – spotkania z nimi odbywają się bowiem w miejscu i czasie dowolnie wskazanym przez usługobiorców firmy Properco. Agencja obsługuje klientów z całego świata, dzięki czemu może się pochwalić dużym doświadczeniem w pracy na rynku międzynarodowym. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą biura. Properco.

Adres: ul. Kozia 3a/1, 25-514 Kielce

Telefon kontaktowy: 48 692 024 827

Poczta: info@properco.pl

Strona internetowa: http://www.properco.pl


Poniżej znajdziesz opinie na temat firmy Properco z Kielc

Opinie:

 1. Mona pisze:

  Bardzo solidna współpraca. Kompetentni ludzie, którzy nie mieli problemów z obcym językiem (właściciel zagraniczny). No i w końcu – po ładnych paru miesiącach poszukiwania znaleźliśmy upragnione mieszkanie:) Polecam z czystym sumieniem!

 2. Agata pisze:

  Firma godna polecenia. Szczególnie doceniam zaangażowanie Pani Leny, który pracuje szybko i przedstawia oferty, które od razu się podobają.

 3. dana pisze:

  Dzień dobry

  Bardzo dziękuję za szybką obsługę znalezienie najemcy na moje mieszkanie. Sama szukałam zbyt długo i nie mogłam znaleźć nikogo, kto w końcu by się zdecydował. Jak widać, w Properco używają jakichś specjalnych trików? 🙂 Polecam, Danuta

 4. Justyna pisze:

  Jestem zadowolona z obsługi w Properco, serdecznie polecam 🙂

 5. Konrad pisze:

  Bardzo dobra obsługa w sprawie sprzedaży działki budowlanej. Mało formalności i szybka sprzedaż, bez tzw. „wychodzenia z domu”. Polecam wszystkim Properco

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
30 ⁄ 6 =