Dodano: Mar 30, 2018
Laseroterapia

Laseroterapia

W Laseroterapii oferowana jest profesjonalna pomoc kosmetyczna dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju problemami skórnymi. W ramach prowadzonych usług świadczone są zabiegi takie jak:

  • usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego – posiadany na ciele rysunek może z czasem się znudzić lub też wykonany niewprawną rękę niedoświadczonej osoby może skutecznie zmniejszyć zadowolenie z jego wyglądu. W takich sytuacjach skutecznym rozwiązaniem może być skorzystanie z pomocy oferowanej przez specjalistę. Dzięki zastosowaniu lasera typu Q-switch osoba zgłaszają się na zabieg ma pewność bezpiecznego usunięcia barwnika spod skóry.
  • usuwanie blizn i rozstępów – zależnie od głębokości i wielkości blizny lub rozstępu  podczas zabiegu można usunąć ten problem całościowo lub tylko w stopniu częściowym. W Laseroterapii zabieg wykonywany jest za pomocą radiofrekwencji radiowej. Dla osiągnięcia zadowalających efektów potrzebne jest zastosowanie serii zabiegów – o ich ilości i częstotliwości poinformuje specjalista.
  • leczenie nadpotliwości – nadmierne pocenie się, czyli właśnie nadpotliwość może skutecznie zmniejszyć komfort codziennego życia. Szczególnie w sytuacjach stresowych, w lecie i w kontaktach z innymi osobami nadpotliwość może dawać się we znaki. W Laseroterapii proponowanym zabiegiem jest radio frekwencja frakcyjna, która pozwala na trwałe zmniejszenie problemu. W zależności od nasilenia problemu potrzebnych jest 2 do 4 zabiegów.

Adresul. Grunwaldzka 74 – gabinet nr 1, Poznań

Telefon kontaktowy509 180 160

Poczta: kontakt telefoniczny jest preferowany

Strona internetowahttp://laseroterapia-poznan.pl

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
28 + 19 =