Dodano: Lis 2, 2016
Kancelaria Adwokacka NKR

Kancelaria Adwokacka NKR

Poszukujesz zaufanego adwokata? Kancelaria Prawna NKR to zespół specjalistów zajmujących się wieloma dziedzinami prawa. Doświadczeni adwokaci z chęcią pomogą w każdej prawie dotyczącej prawa cywilnego i gospodarczego. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu pracownicy kancelarii mogą pochwalić się świetnymi wynikami swojej pracy. Kancelaria oferuje również porady prawne na najwyższym poziomie. Spotkanie odbywa się przeważnie w ciągu 24 godzin, a mówić się na nie można w prosty sposób – telefonicznie, mailowo bądź przez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej. Kancelaria NKR i jej adwokaci podchodzą indywidualnie i sumiennie do każdej sprawy, dlatego wszystkie wypracowane rozwiązania są kompleksowe i przemyślane.

Sprawy karne
Kancelaria Prawna NKR od lat z powodzenie prowadzi sprawy karne na terenie aglomeracji górnośląskiej. Doświadczeni adwokaci z zapałem i pełnym profesjonalizmem bronią racji oskarżonego. Gwarantujemy poświęcenie, kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w każdej sytuacji. Przed przystąpieniem do sprawy szczegółowo badamy zgłoszone problemy prawne, dlatego zawsze jesteśmy w pełni przygotowani.
Porady prawne
Kancelaria NKR specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych. Pierwsza, 15-minutowa porada jest całkowicie bezpłatna – dzięki temu mają Państwo możliwość sprawdzenia naszych kompetencji i przekonania się do skorzystania z naszych usług. Na spotkanie w sprawie porady można się umówić poprzez naszą stronę, mailowo bądź drogą telefoniczną. Po odebraniu zgłoszenia błyskawicznie się z Państwem skontaktujemy i omówimy szczegóły.
Rozwód
Pracownicy Kancelarii NKR to doświadczeni adwokaci świetnie radzący sobie w sprawach dotyczących rozwodów. Od lat udzielamy porad i prowadzimy sprawy rozwodowe, co pozwoliło na nabranie doświadczenia i wiedzy, która obecnie jest świadomie wykorzystywana. Klienci chwalą kancelarię za ogromne wsparcie oraz indywidualne podejście, dzięki któremu widać ogromne zaangażowanie i poświęcenia dla dobra sprawy.

Nazwa Kancelaria Adwokacka NKR
adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice
telefon: +48 32 603 61 68
e-mail: nkr@nkr.com.pl
strona: http://www.nkr.com.pl

 

 

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
14 × 27 =