Dodano: Lut 22, 2017
IMS S.A.

IMS S.A.

Dzięki działaniom firmy IMS, zajmującej się marketingiem sensorycznym, możliwe jest stworzenie pozytywnego miejsca sprzedaży, zachwycającego atmosferą oraz wprowadzającego w miły, swobodny nastrój. Wystarczy jedynie wykorzystać zmysły klienta, takie jak wzrok, słuch oraz węch.

Nic tak nie zapada klientowi w pamięć, jak dobra, przyjemna wizualnie reklama, która potrafi zaskoczyć swoją nowoczesna formą i przekazem. W tym celu IMS wykorzystuje systemy Digital Signage, na które składają się m.in. ekrany ledowe, videowalle, stoły interaktywne oraz ekrany dotykowe, na których wyświetlane są treści promocyjne oraz informacyjne. Urządzenia te są szybkie oraz proste w użyciu, dzięki czemu wielu klientów chętnie z nich korzysta.

IMS dba również o atmosferę  miejscu sprzedaży polecając stosowanie audiomarketingu oraz aromamarketingu. Audiomarketing polega na stworzeniu wyjątkowej ścieżki muzycznej, dzięki której klienci będą mogli czuć się swobodnie i zrelaksowani, zaś dzięki aromamarketingowi Możliwe jest zniwelowanie przykrych aromatów oraz zastąpienie ich ładnymi, oryginalnymi kompozycjami zapachowymi.

Adres: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Telefon kontaktowy: 22 870 67 76

Poczta: biuro@ims.fm

Strona internetowa: http://www.ims.fm

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
36 ⁄ 18 =