Dodano: Maj 11, 2018
Ditex

Ditex

Wśród nowości na rynku automatycznego wspomagania bram, bram przesuwnych oraz akcesoriów, szczególnie istotną rolą jest wysoka jakość zastosowanych surowców do ich wytworzenia.

Firma DITEX to dystrybutor włoskiego lidera w branży automatyki gwarantujący niezawodność i satysfakcję. Nowoczesny design oraz niskie zużycie energii przy automatach do bram nie generuje dodatkowych, wysokich kosztów. W ofercie fachowe doradztwo techniczne i handlowe, profesjonalna obsługa oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Wśród bogatego wyboru asortymentu nie zabraknie niezbędnego wyposażenia do bram oraz akcesoriów podnoszących komfort ich użytkowania.

Dostępność wszystkich urządzeń i części zamiennych oraz prostota montażu idzie w parze z profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Wyjątkowe cechy unikalnych produktów spotykają się z prostotą montażu, czyniąc to szybko i bezproblemowo. Zaufaniem obdarzyli DITEX klienci i montażyści, korzystający z oferty dystrybuowanych produktów włoskiej marki.

Adres: ul. Lipowa 12, 56-410 Dobroszyce

Telefon kontaktowy: 71/32 53 889

Poczta: info@ditec.com.pl

Strona internetowa: https://www.ditex.com.pl/

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
21 + 3 =