Dodano: Kwi 28, 2017
aitik

aitik

Firma Aitik.pl oferuje swoje usługi na potrzeby wrocławskiego biznesu i zapewnia mu odpowiednie wsparcie informatyczne w postaci rozwiązywania wszelkich powstałych problemów technicznych, aktualizacji oprogramowań, ich konfiguracji, zarządzania serwerami, planowania i obsługi sieci internetowej oraz budowania i nadzorowania baz danych przedsiębiorstw.

Oferta tej firmy jest bardzo zróżnicowana, dlatego zachęcamy do przeanalizowania jej szczegółów na oficjalnej stronie internetowej firmy. Aitik.pl wychodzi naprzeciw licznych potrzeb swoich klientów, oferując im wybór 3 różnych pakietów abonamentowych. W zależności od indywidualnych potrzeb, klient może zdecydować się na zróżnicowany zakres i cenę takiego informatycznego wsparcia. Aitik.pl oferuje pomoc na żądanie odnośnie wielu problemów informatycznych.

Dzięki rozwiniętemu helpdeskowi Aitik.pl, uzyskasz bardzo szybką i w pełni kompetentną pomoc drogą telefoniczną, mailową, a także za pomocą zdalnego łącza. Istnieje dodatkowo możliwość dojazdu do bazy klienta, gdy zajdzie taka potrzeba. Zespół Aitik.pl zna bardzo dobrze język angielki, co umożliwia mu pracę z najróżniejszym sprzętem i programami komputerowymi. Firma aktywnie monitoruje wszelkie nowinki techniczne w sprawie wszelkich systemów i programów informatycznych oraz ich dodatków i zachodzących zmian. Takie działanie pozwala na bardzo szybkie i celne zidentyfikowanie powstałego problemu oraz jego rozwiązanie.

Adres: ul. Drukarska 38, 53-312 Wrocław

Telefon kontaktowy: tel. 48 71 333 38 89

Poczta: pomoc@aitik.pl

Strona internetowa: http://aitik.pl

Opinie:

Zostaw opinię o firmie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
25 − 18 =